NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Inspektor ds BHP

Miejsce pracy: Andrychów
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

TXM S.A. jest właścicielem szybko rozwijającej się sieci sklepów odzieżowych TXM Textilmarket, częścią Grupy Kapitałowej Redan. Posiadamy ponad 400 sklepów w Polsce i za granicą.

W związku z rozwojem sieci, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

Inspektor ds. BHP

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

Realizowanie założeń polityki bezpieczeństwa poprzez między innymi:

  • bieżące audytowanie poziomu bezpieczeństwa pracy w tym również pracy podwykonawców
  • monitorowanie i analizę zdarzeń związanych z BHP
  • przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego
  • uczestnictwo w odbiorach maszyn urządzeń oraz  przeprowadzanie ich oceny ryzyka
  • przeprowadzanie postępowań powypadkowych
  • tworzenie, modyfikowanie i komunikowanie standardów BHP
  • prowadzenie szkoleń, warsztatów, spotkań
  • uczestnictwo w projektach

Wymagania:

Od idealnego kandydata oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • wykształcenie – minimum technik bezpieczeństwa i higieny pracy (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • otwartość na zmiany
  • bardzo dobra współpraca i komunikacja
  • samodzielność i terminowość
  • umiejętność budowania relacji na różnych poziomach organizacji

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w dynamicznej firmie produkcyjnej
  • wiele możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA

PRACA W MIASTACH