NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Andrychów
Forma zatrudnienia: praca stała

FACE2FACE to sieć szkół językowych założona w 2002 roku.

Nasza główna siedziba mieści się w Kętach, działamy również w Bielsku-Białej, Andrychowie oraz jako ESB Columbus w Opolu, Krapkowicach, Otmęcie, Lewinie Brzeskim i Prószkówie.

Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego,  hiszpańskiego, włoskiego oraz czeskiego. Uczymy innowacyjnymi metodami nastawionymi na komunikacje; między innymi Direct Method for English, Direct English for kids and teens oraz Talking Kids.

Starannie przeprowadzamy rekrutację lektorów. Bierzemy pod uwagę wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz entuzjazm i zaangażowanie, co jest szczególnie ważne w pracy lektora. Musimy mieć pewność, że współpracujemy ze specjalistami w swojej dziedzinie.

Oprócz szkoleń językowych oferujemy Państwu egzaminy językowe TELC oraz kompleksowe usługi tłumaczeniowe. Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe oraz tłumaczenia ustne.

Opis stanowiska:

Będziesz prawą ręką właściciela w oddziale w Andrychowie lub Kętach. Twoja praca będzie odpowiedzialna, to właśnie dzięki Tobie firma będzie funkcjonować bez zarzutu, a wszystkie sprawy będą załatwiane na czas.

Nie wymagam abyś znał się na wszystkim, ale wymagam ­ abyś umiał wszystkiemu zaradzić :)

Jeśli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, komunikatywną i asertywną, potrafisz i lubisz podejmować decyzje, znasz się na obsłudze klienta, a programy biurowe nie stanowią dla Ciebie problemu to jest to praca właśnie dla Ciebie

Wymagania:

• dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
• mile widziane doświadczenie w pracy biurowej i obsłudze klienta
• umiejętność logicznego myślenia oraz pracy pod presją czasu
• wysoka kultura osobista, entuzjazm i zaangażowanie
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność
• odpowiedzialność w działaniu oraz za powierzone mienie
• chęć poszerzania wiedzy oraz nabywania nowych umiejętności
• mile widziana znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

• praca w Andrychowie bądź Kętach

• ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej firmie
• wynagrodzenie adekwatne do zakresu wykonywanych obowiązków

• benefity pozapłacowe jak kurs języka angielskiego
• stałe godziny pracy (pon - czw w godz. 13 - 21, w piątek ruchomy czas pracy)
• wprowadzające w obowiązki szkolenie przed rozpoczęciem pracy
• wsparcie i doradztwo kadry metodycznej oraz Zarządu
• miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole, nastawionym na rozwój

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH