NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Informatyk / Programista

Zawód: Informatyk
Miejsce pracy: Andrychów
Forma zatrudnienia: praca stała

Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy największym w Polsce producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.Specjalizujemy się w konstruowaniu i produkcji sterowników do kotłów CO na węgiel, miał, pellet, drewno oraz biomasę (owies, ziarno kukurydzy, suszone pestki). Oprócz sterowników do kotłów CO produkujemy również regulatory do chłodziarek, lad chłodniczych, oczyszczalni ścieków, pieczarkarni, zaworów trój- i czterodrogowych, regulatory pokojowe, tablice wyników na boiska sportowe.

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Wieprz

Główne zadania:

  • pisanie programów w języku „C” i „C++”

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe bądź studenci ostatnich lat studiów
  • dobra i praktyczna umiejętność programowania w języku „C” i „C++”
  • mile widziane doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania
  • znajomość podstaw elektroniki
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów informatycznych
  • systematyczność i rzetelność

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość dokształcania w trakcie wykonywanej pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • elastyczny czas pracy
  • zatrudnimy również dodatkowo absolwentów uczelni informatycznych-bez większego doświadczenia

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH